PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489541}
3,2 4 839
ocen
3,2 10 1 4839
Fenomen
powrót do forum filmu Fenomen

Ten film spokojnie uzyskuje niższy pułap niż Kac Wawa. Kac Wawa wiadomo jest idiotyzmem, ale przynajmniej jest jakiś zarys fabuły, w pewien sposób może niezbyt udany ale jednak realizowany. Tutaj dosłownie nic nie trzyma się niczego, niebezpiecznie dryfując w stronę absolutnego killera - "Yyyrek kosmiczna nominacja". Rzadko daję 1/10 ale tutaj muszę. Myślę, że gdyby nie nagonka medialna na Kac Wawę, to na FW Kac miałby spokojnie ocenę rzędu 4/10 jako typowy głupawy polski film, a nie 1/10 jak teraz. Jednak Fenoment jest słabszy.... (Jest to moja subiektywna opinia z którą można się nie zgodzić, dziękuję)

dzejnas

http://polska.newsweek.pl/jerzy-k-harry-morderca-ktory-oszukal-polski-show-bizne s-newsweek-pl,artykuly,280863,1.html

ocenił(a) film na 1
Kasss1986

Ja j...e, nie dziwie się teraz że nasze media stoją na takim poziomie skoro takie piękne postaci tam są zatrudniani a absolwenci szkół filmowych muszą pracować w maku lub tesco.

dzejnas

Aż nie wierzę co czytam. Żeby taka rewelacyjna komedia mogła nie śmieszyć? Przecież te dwie idiotki w tym filmie były rozbrajające, ja leżałem ze śmiechu prawie cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones