PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 911
ocen
6,9 10 1 130911
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

Cezary Pazura

ocenił(a) film na 10

Co sądzicie na temat tego gdyby to on wystąpił w roli Rzędziana w tym filmie? Malajkat jest dobry ,ale Pazura też mógłby stworzyć genialnie i oryginalnie te postać, nurtuje mnie to. (Bo jak wiadomo Jerzy Hoffman to jemu zaproponował tę rolę lecz Pazura odmówił jej ze względu na występ w innej produkcji- przynajmniej tak sam tłumaczył)

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

Malajkat wymiata. Jest z tego samego rocznika co Domogarow i jest tak dobrze ucharakteryzowany, że bardzo młodo wyglada. Pazura może nie byłby zły, wydaje mi się, że byłby większym frantem. Ale wizualnie Pazura niebyłby odpowiednio przekonywający. Dobrze jest jak jest. Linda jako Bohun plus Pazura jako Rzędzian? To byłoby okropne. Hoffman chciał kręcić ,,Psy3"?

ocenił(a) film na 10
ignis_2

Mi też podoba się Malajkat, ale po prostu jestem ciekaw jak by wyglądał Rzędzian w wykonaniu Pazury? O wizualnym wyglądzie myślę ,że też nie możemy przesądzać bo jeśli tak dobrze ucharaktyzowali Malajkata to kto wie jakby zrobili Pazure??? A co do Lindy to byłby kompletnie nietrafiony w tej roli i dobrze ,że zrezygnował. Co do reszty też myślę ,że wybór jest trafny i jedyny bo gdzie Gajos na Zagłobe już o Sturze to szkoda gadać (na początku Hoffman myślał o nich) Z ciekawostek to powiem jeszcze ,że Hoffman zamyślał o Olbrychskim w roli Jaremy.

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

I dobrze, źe Olbrychski się stawiał i postanowił wziąć rolę Tuhaj-Beja. Seweryn dobrze wyszedł jako Wiśniowiecki.

ocenił(a) film na 10
ignis_2

Też uważam ,że Seweryn to genialny Jarema, jego twarz mówi wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones