PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 911
ocen
6,9 10 1 130911
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

Epickość.

ocenił(a) film na 8

Kocham ten film, zapewne z sentymentu... Oj jakbym chciał zobaczyć jakiś Polski film historyczny ze scenami batalistycznymi godnymi dzisiejszych czasów. Oj jakbym chciał poczuć dumę z wielkiej historii mojego kraju siedząc w fotelu kinowym. Mam nadzieję, że doczekam się takiego filmu.

ocenił(a) film na 10
dediw3e4

prawda jest ze Hofmann na ten film dostal marne grosze.To niestety widac.tez mam do niego ogromny sentyment ale od strony technicznej strasznie kuleje - szkoda bo gdyby dali wiecej kasy to moglibysmy miec film od strony technicznej klasy takiego Bravehearta i uderzyc z tym w swiat z takim szumem jakiego nie bylo.a tak niestety troche wiocha.np potop i pan wolodyjowski jak na swoje czasy w epickosci w ogole nie odstawaly od produkcji zachodnich a nawet pod pewnymi wzgledami je przewyzszaly.

ocenił(a) film na 10
bobiszon666

Zaskoczę was bo efekty specjalne do tego filmu robili goście od Bravehearta i właśnie tu jest przykład ,że Polacy nie potrafią docenić swoich dzieł i ciągle mają kompleksy Hoollywoooodu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones