Ewa Wiśniewska

Ewa Maria Wiśniewska

7,8
11 520 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Wiśniewska
h_pat

Pięna była i wciąż jest.

blackfox_fw

Ona mi się zawsze podobała. Ciekawi mnie tylko skąd jej tak niski ostatnio głos, czy upodobanie do tytoniu czy może coś innego.

h_pat

mi się nadal podoba bardzo lubię tę aktorkę chce dostać od niej zdjęcie z autografem ale nie wiem w jakim teatrze pracuje żebym jej wysłała list z prośbą ostatnio np. pisałam do teatru Bagatela do Magdaleny Walach żeby mi przesłała zdjęcie z autografem

kinomanka_13

Nie ma to jak spotkanie osobiste :)

h_pat

ale ja mieszkam bardzo daleko od Warszawy i innych dużych miejscowości że muszę listownie i otrzymałam listownie różne zdjęcia z autografami

kinomanka_13

Wiesz co, że nigdy o tym nie pomyślałem. Chciałbym poznać Panią Ewe mimo wszystko. Tymczasem chce trochę nadrobić pozycji z lat jej świetności, ale polskie kino z lat 70 tych jest praktycznie niedostępne w sieci poza programem kino polska.

h_pat

ja też bym chciała poznać Panią Ewę tylko nie wiem bardzo ją lubię za urodę i jak ją widzę to ona przypomina mi moją polonistkę z gimnazjum.

kinomanka_13

Ona wydaje mi się interesująca z wielu względów,. Niespecjalnie mam ochotę się zagłębiać jakoś w jej życiorys ale parę filmów znam, tylko czy to wiedza nie za mała na spotkania osobiste, przynajmniej w celu wymiany kilku zdań?

h_pat

Mnie urzekła swoją urodą w Prawie i pięści i w jednym odcinku Stawki większej niż życie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones