Wojciech Malajkat

Wojciech Karol Malajkat

7,6
11 133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Malajkat

Mimo, że pierwsza część "Listów do M" wyszła w listopadzie 2011 roku to obejrzałam ten film dopiero teraz i wstyd przyznać, ale to pierwszy film, który zobaczyłam, w którym gra Wojciech Malajkat! A gra tam niesamowicie! Chciałabym wierzyć, że całe ciepło, jakie ma jego postać, jest w nim samym, w aktorze. Głos ma nieziemski, jest przystojny... jeszcze w tych okularach... moja pierwsza myśl, mamy polskiego Colina Firtha. To jego rola w tym świątecznym filmie najbardziej mi się podobała :).

Inezune

Może co do końca wypowiedzi się nie będę wypowiadał, bo to nie dla mnie ocenianie czy jest przystojny czy nie, ale co do reszty się zgadzam!
Też dopiero dzisiaj obejrzałem ten film i przyznam, że jego postać była tą, która najbardziej mnie przyciągnęła od początku i od której było czuć niesamowite ciepło i prawdziwość postaci.

Inezune

A Ogniem i mieczem itp ? serio 1 film ? czy serial ?

bakari1

Ani "Ogniem i mieczem", ani itp. :)
Serio, w każdym razie nie na żarty, obejrzałam jeden film i był to film, nie serial :D.

Inezune

To oglądnij :D bo warto ;)

Inezune

Polecam Szatana z siódmej klasy! Tam to jest geniusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones