PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 916
ocen
6,9 10 1 130916
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

Dubbing Scorupco

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś wie, czy Izabella Scorupco była dubbingowana, podobnie jak Domagarow? I jeśli tak to przez kogo?

ocenił(a) film na 10
buzzkill

Też się ostatnio zastanawiałam nad dubbingiem w OiM. Scorupko zna polski. Myślałam, że mówi perfekcyjnie, ale jak oglądałam z nią wywiad, to słychać było obce naleciałości. Ale dubbingowana nie była. Nie ma informacji w napisach końcowych. Można też posłuchać jej polskiego chociażby oglądając kulisy produkcji serialu dostępne na yt.
I można posłuchać krótkie fragmenty jak mówi Domagarow na planie. :)

ocenił(a) film na 10
verity_agnes_filmweb

Właśnie też poszperałem i obejrzałem z nią wywiad. Nie ma wątpliwości, że w OiM to jej głos :) wydaje mi się jednak, że nagrywany w studiu, bo momentami brzmi jakoś nienaturalnie.

verity_agnes_filmweb

Nie była a dowodem jest według mnie że jednak ma szczątki obcego akcentu.

ocenił(a) film na 10
buzzkill

Domogarow był dubbingowany przez Jacka Rozenka, zaś Scorupco nie była dubbingowana. Sama mówiła w wywiadzie ,że zawzięła się i ćwiczyła akcent do filmu bo nie wyobrażała sobie aby ją podkładano. Co do tego głosu to w wielu scenach OiM głos aktorów był nagrywany w studio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones