PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137}
6,9 130 916
ocen
6,9 10 1 130916
5,7 18
ocen krytyków
Ogniem i mieczem
powrót do forum filmu Ogniem i mieczem

poszukiwany

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś z was wie gdzie można obejrzeć film dokumentalny „ OGNIEM I MIECZEM. TEGO NIE ZOBACZYSZ W KINIE" ? Jeśli tak to bardzo proszę o informacje albo link. Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
zana785

Ja mam na dysku. W internecie nie ma.

ocenił(a) film na 10
ania20s

A ja właśnie go szukam. Mogę prosić o udostępnienie? Czekam na wiadomość tu lub na pocztę verity5@wp.pl

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Agnieszka

ocenił(a) film na 10
verity_agnes_filmweb

Na youtubie jest. Wpisz ogniem i mieczem kulisy.

ocenił(a) film na 10
ania20s

A dałoby radę jakoś udostępnić;) Na pocztę czy jak;)

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

Mogę Ci najwyżej wysłać link na pw bo tutaj wkleić www nie mogę. Osobiście ogladam online. Polecam ten dokument sa sceny jak kręcono m.inn. odsiecz Wolodyjowskiego, Domogarow opowiada jak został wybrany do roli, kombinacje sceny odebrania listu Rzedzianowi itp.

ocenił(a) film na 10
ignis_2

Znaczy ja wiem ,że jest na yt tylko tam jakość nie za dobra...

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

Niestety nic lepszego nie znajdziesz. Tylko w takiej wersji jest.

ocenił(a) film na 10
ignis_2

No rozumiem, swoją drogą dziwne ,że nie dali tego jako dodatek do filmu na dvd czy blu ray... Bo to bardzo ciekawy dokument

ocenił(a) film na 10
sarmackipolak

Tak robią tylko na zachodzie. Na Allegro oferują film plus kulisy.
Na youtube jest również pierwsze ,,przymierzanie" Domogarowa do roli i jego wywiad.
(Niezbyt dobrej jakości, ale zawsze. Bo jak na te lata i kiepskie moźliwosci nagrywania cud, że to istnieje.)

ocenił(a) film na 10
ignis_2

Na allegro jest ten dokument ake na ....VHS , na YouTube jest jeszcze fragment-kulisy kręcenia sceny gdy Bohun zabija Kniaziów Kurcewiczów.

ocenił(a) film na 10
ignis_2

A możesz napisać jak nazywa się ten filmik z tym "przymierzaniem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones