Stamtąd
powrót do forum 1 sezonu

Intrygujący

ocenił(a) serial na 8

Jeden z ciekawszych seriali jakie ostatnio widziałam, a nawet nie ma opisu . Szkoda :/ Jestem bardzo ciekawa, w którą stronę pójdzie drugi sezon, bo potencjał jest ogromny. Oby tylko tego nie zepsuli. Dla mnie to taki mix Lost i Wayward Pines.

użytkownik usunięty
trinity416

Hejka. Obejrzałem dzisiaj do końca 1 sezon i pomyślałem dokładnie tak samo, że ten serial to takie połączenie tych dwóch tytułów, które wymieniłaś - tytułów, które swoją drogą bardzo mi się podobały i w przypadku Wayward było mi żal, że nie powstał 3 sezon.
A jak chodzi o przewidywania, to po końcówce tego sezonu trochę się obawiam, że może to pójść w nie do końca dobrą stronę. A przynajmniej mam nadzieję, że tak jak w przypadku LOST, kolejne tajemnice będą powoli odsłaniane - jednocześnie tworząc kolejne pytania. A już teraz bardzo liczę na to, że nie tylko będzie 2 sezon, ale przynajmniej z trzeci.
Generalnie jednak, nie wiem, jak sama do tego podchodzisz, ale ja staram się nie domyślać się tutaj czegokolwiek, tylko pozwalam prowadzić się wydarzeniom w sposób taki, jaki sami bohaterowie je przeżywają.
Owszem, jakieś tam myśli się pojawiły, czy aby to wszystko dzieje się naprawdę, czy może pośmiertnie, albo jeśli naprawdę, to czy jest to jakiś eksperyment lub coś tego typu itd. No ale jak zaczynam w ten sposób o tym myśleć, to od razu się obawiam, że ta historia nie doczeka się wyjaśnienia, że gdzieś może po 2 sezonie ten serial zostanie anulowany i pozostaniemy z niczym... co paradoksalnie mogłoby się okazać nawet nie takie najgorsze, jeśli przyjęlibyśmy, że ok, jest spory potencjał, ale w ostatecznym rozrachunku najciekawsze w tym wszystkim jest dążenie do poznania, niż już samo wyjaśnienie, które może się okazać jeśli nie zupełnie rozczarowujące, to mało atrakcyjne, mało niezwykłe.
W każdym razie jednak, FROM wciąga i jedynie może po tych 10 odcinkach, że mogłoby być więcej bardziej wyrazistych bohaterów.... i jak dla mnie, jeszcze z jedna lub dwie fajne bohaterki.

ocenił(a) serial na 9
trinity416

W zalewie badziewia w końcu coś co jest ciekawe. Pierwszy sezon był genialny. Zrobili niezłego smaka na sezon 2. Czy wie ktoś kiedy będzie dostępny na HBO Max?

ocenił(a) serial na 7
Pisul_Maximus

Masz rację, naprawdę ciekawy serial i o ile, przeważnie unikam wszelkich seriali, tak ten mi się bardzo spodobał. Mam nadzieję, że jeśli już wyjdzie drugi sezon, to będzie trzymał poziom pierwszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones